Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku jsou nejlepší variantou pro občany, kteří již v minulosti měli problémy se splácením půjčky, a proto se dostali do registru dlužníků. Takoví lidé proto pokud si chtějí zažádat o půjčku musí volit nebankovní finanční společnost, protože většina těchto společnosti do registru dlužníků nenahlíží. Naopak je tomu u bank, protože pro banku je klient se záznamem v registru nespolehlivý.

Vyřízení půjčky bez registru a poplatku nabízí nebankovní finanční společnosti, stačí si jen vybrat tu správnou. Vyřízení půjčky bez registru a poplatku netrvá dlouho, stačí jen vyplnit online žádost na příslušné webové stránce, popřípadě kontaktovat zástupce dané společnosti který s vámi sepíše smlouvu. Při sepisování smlouvy ale doporučujeme pořádně si ji přečíst a v případě že něčemu nebudete rozumět, neváhejte se zeptat. Jen tak se totiž dokážete vyhnout pozdějším nepříjemnostem.

Půjčky bez registru a poplatku mají své výhody i nevýhody. K výhodám musíme vyjmenovat rychlé vyřízení, nenahlížení do registru dlužníků, tudíž není zde riziko že by vaše půjčka nebyla schválená, peníze obdržíte ve velmi krátké době, většinou v hotovosti. Peníze můžete použít na cokoli, nikdo se nezajímá zda je potřebujete na financování oprav bytu, na splácení dřívějších půjček, apod. Ručitele u tohoto druhu půjčky nepotřebujete.

Mezi nevýhody je nutno zmínit vysoké úroky, kterými se společnost chrání před lidmi kteří půjčky nesplácejí a také u těchto půjček je vyšší RPSN – roční procentní sazba nákladů.

K vyřízení půjčky vám stačí doložit 2 doklady, např. občanský nebo řidičský průkaz a rodný list nebo cestovní pas. Potvrzení o příjmu dokládat nemusíte. Žadatelem o půjčku bez registru a poplatku mohou být zaměstnaní i lidé v evidenci na úřadu práce, důchodci, začínající podnikatelé, je zde ale podmínka, musíte být starší 18 let.

Požádejte o půjčku ještě dnes.